Ad
Realme C51

Tervezési és építési minőség:

A Realme C51 167,2 x 76,7 x 8 mm-es méretekkel és 186 grammos tömeggel büszkélkedhet. Üveg előlappal készült, amely megfelelő kijelzővédelmet biztosít, míg a műanyag keret és a hátlap könnyű felépítést biztosít. A mentazöld és szénfekete színben kapható, kettős SIM-kártyás készülék sokoldalúságot kínál a kettős készenléti funkcióval, így praktikus választás azoknak a felhasználóknak, akiknek több telefonszámot vagy szolgáltatót kell kezelniük.

Megjelenítés:

A telefon 6,74 hüvelykes IPS LCD-képernyővel rendelkezik, amely erős vizuális élményt nyújt, a képernyő-test arány pedig körülbelül 85,5%. A 720 x 1600 pixeles felbontás tisztességes tisztaságot biztosít, a pixelsűrűség pedig körülbelül 260 ppi. A kijelző egyik legfontosabb fénypontja a 90 Hz-es frissítési frekvencia és az 560 nites csúcsfényerő, ami a mindennapi görgetést és tartalomnézést még közvetlen napfényben is simábbá és élvezetesebbé teszi.

Teljesítmény és szoftver:

A Unisoc Tiger T612 lapkakészlettel felszerelt Realme C51 egy okta-core CPU-konfiguráció erejét használja ki. A processzor két Cortex-A75 magot kombinál hat Cortex-A55 maggal, mindegyiket 1,8 GHz-es órajelen, ami elegendő teljesítményt biztosít a tipikus okostelefonos feladatokhoz és alkalmazásokhoz. A készülék a Realme UI T-vel testre szabott Android 13 operációs rendszerrel működik, amely felhasználóbarát kezelőfelületet és hozzáférést biztosít a legújabb, az Androidban natív funkciókhoz. A 3 GB RAM-mal rendelkező 64 GB-tól a 6 GB RAM-mal rendelkező 256 GB-ig terjedő tárolási lehetőségekkel a készülék támogatja az eMMC 5.1 technológiát, amely tisztességes sebességet és megbízhatóságot biztosít az adatkezeléshez.


    Ad

Kameraképességek:

A Realme C51 kamerarendszerét egy 50 MP-es fő kamera vezeti, amely f/1,8 rekeszértékkel és PDAF technológiával rendelkezik az éles és tiszta képek rögzítéséhez. Az olyan kiegészítő funkciókkal, mint a LED vaku, HDR és panoráma, a felhasználók változatos fotózási élményeket élvezhetnek. A videofelvétel 1080p@30fps sebességgel támogatott. Az előlapon egy 5 MP-es szelfikamera található f/2.2 rekeszértékkel, amely alkalmi szelfik készítésére alkalmas, és 720p@30fps sebességű videófelvétel készítésére képes.

Hang és csatlakoztathatóság:

A telefon hangszórót és 3,5 mm-es jack-csatlakozót tartalmaz, amely a hagyományos fejhallgató-felhasználóknak szól. A csatlakoztathatóság a modern szabványok széles skáláját öleli fel, beleértve a kétsávos Wi-Fi-t, a Bluetooth 5.0-t és az LTE-t. A GPS, GLONASS és GALILEO helymeghatározási és NFC-képességekkel (régiófüggő) minden alapvető csatlakozási igényt kielégít. Az OTG-támogatással ellátott USB Type-C 2.0 biztosítja a kompatibilitást a különféle kiegészítőkkel és adatátviteli igényekkel.

Az akkumulátor élettartama és töltése:

A Realme C51 egyik jelentős előnye a robusztus, 5000 mAh kapacitású, nem cserélhető akkumulátor, amely hosszabb használatot biztosít, így ideális a gyakran mozgásban lévő felhasználók számára. A 33 W-os vezetékes töltési képesség a vállalat által hirdetett módon mindössze 28 perc alatt képes 0-ról 50%-ra feltölteni az akkumulátort, így a felhasználók minimális időt töltenek töltőcsatlakozóhoz kötve.

Árképzés és elérhetőség:

A Realme C51 körülbelül 109,95 € vagy 9 899 € vonzó áron kapható, így elérhetővé válik a költségvetés-tudatos fogyasztók számára, akik nem kívánnak kompromisszumot kötni az alapvető funkciók terén. A versenyképes árazás kiegészíti az átfogó specifikációkat, így ez az okostelefon méltó versenyzőnek számít az alsó és középkategóriás piaci szegmensben.

Összefoglalva, a Realme C51 szilárd teljesítményt és modern funkciókat kínál egy megfizethető csomagban, amely alkalmas azoknak a felhasználóknak, akik megbízható és alkalmas okostelefont keresnek anélkül, hogy a bankot megroppantanák. Bár nem biztos, hogy a csúcskategóriás játékokat vagy a professzionális fényképezést szolgálja ki, kiváló választás a mindennapi feladatokhoz, a közösségi médiához és a kommunikációs igényekhez.


    Ad